Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 30 EUR: 35

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
4 Дні
4+ РоківЛьвів – Лагевніки – Краків – Кальварія-Зебжидовська – Вадовіци – Прага – Будапешт – Марія Повч – Львів

Дати виїздів :

 • груд. 12.12
У програмі:
Оглядова екскурсія по Кракову;
Оглядова екскурсія по Празі;
Оглядова екскурсія по Будапешту.
Опис : https://www.gal-cruise.com.ua/images/stories/tury/informaciya.gif
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  22:00
 • У вартості

  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  проживання в готелі;
  сніданок в готелі;
  супровід керівника групи;
  супровід духівника;
 • Не включено у вартість

  особисті витрати;
  витрати на вхід у музеї;
  страховий поліс

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

22:00 Виїзд зі Львова. Нічний переїзд у Лагевнікі.
2

ДЕНЬ 2:

Прибуття  у Лагевнікі (орієнтовно 05:30).
06:00 Свята Літургія і Хресна дорога.
Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. В 2007 р. було освячено українську каплицю Всіх святих українського народу. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, яка поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка. Сюди щодня їдуть сотні людей з різних країн світу помолитись перед образом Божого милосердя і вклонитись мощам Святої Фаустини Ковальської. Сьогодні там знаходиться ампула  з кров’ю Івана Павла II.  Колишній секретар покійного понтифіка, кардинал Станіслав Дзівіш отримав її від лікарів римської клініки Джемеллі у 2005 році перед упокоєнням понтифіка. Кров взяли перед останньою серйозною хірургічною операцією.
10:00 Переїзд до Кракова.
Краків — місто, яке ще називають культурною столицею Польщі. У цьому місті варто побачити Вавельський Замок, Катедральний Собор Святих Станіслава і Вацлава, Головну Ринкову Площу, послухати мелодію відомого Краківського сурмача, дізнатись про історію Кракова, його святих покровителів та значення цього міста у житті Йоана Павла ІІ.
Оглядова екскурсія , вільний час .
14:00 Переїзд до міста Кальварія-Зебжидовска -  Монастирський комплекс зведений на початку 17-го століття. У костелі періоду раннього бароко знаходиться ікона Божої Матері з Немовлям, особливо шанована віруючими. На території близько 300 га прокладені доріжки, уздовж яких споруджено більше 40 каплиць. Їх розташування відповідає географії Єрусалиму. Хресна дорога,
Вільний час на приватну молитву.
17:00 Переїзд до Вадовіце.
Вадовіце – місце народження Папи Івана Павла ІІ,який народився 18 травня 1920 року в родині поручника польської армії та вчительки. Сотні людей відвідує щодня музей, що знаходиться у будинку, в якому народився і виховувався Кароль Войтила, поруч є костел, у якому молодий Кароль служив під час літургії, куди часто забігав молодим хлопцем помолитися Богу.
20:00 Переїзд у готель. Поселення. Ночівля.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок. Виселення з готелю. Свята літургія. Переїзд у Прагу.
Приїзд в чарівну й неповторну Прагу. Екскурсійна програма "Старе місто" - Вацлавська площа, собор Марії Сніжної, Порохова вежа, Муніципальний дім, костел святого Якуба, Староміська площа з відомими курантами, єврейське місто, а також Клементиум - колишнє місто єзуїтів. Розміщення в готелі та відпочинок після переїзду.
Відвідини храму Матері Божої Переможної на Малій Страні. Молитва біля чудотворної фігурки Дитятка Ісуса. Вільний час. Пропонуємо більше ознайомитися з містом:
Екскурсія Празьким Градом 15 €. Празький Град - резиденція чеських князів, пізніше королів, потім імператорів. Сьогодні ж це місце перебування президента ЧР. Пройшовши по двору старого кремля Ви побачите чудовий, найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду.
Незабутня прогулянка на кораблику з вечерею (факультативно - 25 €). Прогулянка нічною Влтавою подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття страв і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки.
Нічний переїзд до Будапешту.
4

ДЕНЬ 4:

Прибуття до Будапешту.
Запрошуєм на оглядову екскурсію. Ви можете повністю насолодитись красою міста, ідучи  вуличками та вдихаючи аромат благородного міста. На берегах Блакитного Дунаю розкинулось багато міст, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю - це Будапешт. Під час екскурсії з Вами величаво привітається Королівський палац, постане старовинний Рибальський бастіон, який більше нагадує казковий замок, а на іншому березі Дунаю сяє благородністю та красою гордість Пешту – Будинок Парламенту, що поєднує в собі неготичні елементи з паризьким боз-аром. Ви також побачите найбільший храм столиці – Базиліку Святого Іштвана та побуваєте в красивому парку Варошлігет, де Вашим очам буде відкрито неперевершений замок Вайдахуняд, монумент Анонімусу та велична площа Героїв!
Після невеличкої перерви переїзд у невелике містечко Марія Повч.
Марія Повч – це місто в Угорщині. В церкві св. Михаїла знаходиться відомий на всю Європу чудотворний образ Божої Матері. Ця ікона належить до так званих «плачучих» ікон. Її історія така: У 1676 р. замовив собі один селянин ікону Божої Матері. 4 листопада 1696 р., люди, що були в церкві на Богослужінні, побачили сльози в очах Божої Матері, зображеної на іконі, і цей «плач» ікони тривав з перервами до 8 грудня 1696 р.Після того змінено назву села було замінено з Повч на Марія Повч, а ікону проголошено чудотворною. І так місцевість Марія Повч стала осередком побожних паломництв багатьох народів.
Молитва.
Збір групи. Повернення в Україну.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Лагевніки - Краків - Кальварія-Зебжидовська - Вадовіци - Прага - Будапешт - Марія Повч - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит