Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
8 Днів
4+ РоківЛьвів – Тель-Авів – Львів

Дати турів:

 • Будуть після зняття карантину

Разом із бронюванням даної програми турист повинен ознайомитись і підписати згоду вкладену в цьому файлі та надіслати скановану копію на електрону адресу office@gal-cruise.com.ua

 

* Фірма залишає за собою право змінювати порядок, кількість, час екскурсій без зменшення загального об’єму або змінювати їх на рівноцінні.

* Відповідальність за проходження митного і паспортного контролю несе турист особисто. Туроператор лише забезпечує туриста документами які підтверджують його приналежність до туристичної групи (авіаквитки, страховки, ваучера і т.д.). У разі, якщо служба безпеки аеропорту Бен Гуріон відмовляє туристу у вїздіі, тур оператор не компенсовує вартість туру у жодній його частині

* Дата вильоту (+ – 2,3 дні )

ВАРТІСТЬ ТУРА РОЗДИВЛЯТИСЯ ЛИШЕ В USD

 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів, Київ
 • У вартості

  авіа переліт в обидві сторони (7кг багажу у вартості туру)
  проживання в готелі 3+*, 4* сніданок, вечеря - трансфер автобусом
  супровід керівника групи, священика
  щоденні екскурсії
  автобусне обслуговування згідно програми
 • Не включено у вартість

  медичне страхування
  дод. збір чайові водієві і гідові, вхідні квитки на екскурсійні об'єкти за програмою - обов'язковий збір - 50 $

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Виліт у Тель-Авів в міжнародний аеропорт ім. Бен - Гуріона, трансфер до готелю.
Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.
2

ДЕНЬ 2:

 
Сніданок. Хайфа. Бахайські Сади. Головний монастир ордену кармелітів «Стелла Маріс».
Гора Кармель, місце Іллі пророка. Мухрака. Кана Галілейська, де Спаситель сотворив Своє перше чудо – на шлюбній гостині перетворив воду у вино.
Назарет, місто Благовіщеня,де жило Святе Сімейство і де сам Христос жив до початку Свого служіння. Храм Благовіщеня. Вечеря. Ночівля.
3

ДЕНЬ 3:

   Сніданок. Гора Преображення (гора Фавор).Відвідання святих місць в околицях моря ГалілейськогоГора Блаженств, місце проголошення Нагірної проповіді. Табха (місце чуда примноження хлібів і риб).«Мінза Крісті»(Церква Первенства Петра). Капернаум, «Місто Ісуса» Йордан – місце хрещення. Омивання в водах Йордану. Вечеря. Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

  
Сніданок. Виїзд в Юдейську пустелю. Відвідання Грецького монастиря св. Герасима в пустелі. Історія Кумранських печер (без відвідання). Відпочинок на Мертвому морі. Відвідання фабрики або магазину з демонстрацією продукції мертвого моря. Вільний час. Вечеря. Ночівля.
5

ДЕНЬ 5:

  
Сніданок. Храм Різдва Христового. Церква Св. Катерини. Молочний грот. Поле пастушків, де ангел повідомив пастушкам про Різдво Спасителя. ЄрусалимПустеля Івана   Хрестителя. Іванова купіль. Ейн–Карем - місце зустрічі Діви Марії та Єлизавети, Джерело Марії. Вечеря. Ночівля.
6

ДЕНЬ 6:

  
Сніданок. Віа Долороза (Хресна дорога) Храм Гробу Господнього. Гора Сіон, могила царя Давида.Кімната Тайної вечеріСіонська горницяДорміціон – місце Успіня Богородиці. Стіна Плачу- збережена західна стіна Старого міста,залишки першого і другого Єрусалимських храмів, біля яких молився Ісус Христос. Вечеря. Ночівля.
7

ДЕНЬ 7:

  
Сніданок. Місце Вознесіння Спаса.Монастир кармеліток «Патер Ностер» - місце, де Спаситель вчив апостолів головної християнської молитви,і де зібрана колекція текстів «Отче Наш» на 150 мовах народів світу.Панорама Єрусалиму. Святині Оливної гори, Гетсиманський сад, церква «Сльоза Ісуса» (ДомінусФлевіт), «Церква Всіх Націй». Вільний час. Вечеря. Ночівля.
8

ДЕНЬ 8:

Сніданок. Звільнення номерів готелю ,Тель–Авів – Яффо, Виїзд в Бен – Гуріон. Приліт в Україну.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Цікавить цей тур? Залиште запит