Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 30 EUR: 35

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
10 Днів
4+ РоківЛьвів–(Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці) – узбережжя Болгарії – Нікея – Пергам – Ефес – Памуккале – Кападокія – Стамбул.

Дати виїздів :

 • 12.12

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ!!!

Ціна на умовах “Найкращої пропозиції” – 395

У програмі:
 • Підсадка по маршруту можлива у Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці
 • Ми відвідаємл НІкею – де проходили два Вселенські Собори;
 • Ефес — це унікальний Археологічний об’єкт, який відомий, в першу чергу, пам’ятками елліністичного і римського періодів, а також ранньохристиянськими спорудами.
  “Дім Богородиці”, де жила Богородиця , базиліка святого Іоанна Євангеліста – перебуваючи у Ефесі він написав Євангеліє від Івана;
 • Памуккале – древній Ієраполіс, басейн Клеопатри і можливість відвідати термальні джерела Памуккале;
 • Каппадокія – підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, Ви зможете подихати         чистісіньким               повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць;
  Стамбул – Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площа Султана Ахмеда;
– При організації групи  (з індивідуальних паломників) з 10 ваших друзів чи знайомих (акція дійсна при оплаті повної ціни), які оплачують повну вартість туру,  для вас, як винагорода, поїздка буде АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНОЮ!!!
Ви також гарантовано отримуєте 50% знижки на тур (акція дійсна при оплаті повної ціни), якщо сформуєте групу (з індивідуальних паломників) з 5 друзів.
Спеціальна пропозиція для тих, хто подорожує не вперше! Знижка 10 євро на другу та всі наступні подорожі (крім акційних та економ-варіантів).
Питання на рахунок бронювання:
тел: (094) 710 03 53
(067) 313-06-05
Ольга Романів
Владислав Кучинський
manager1@gal-cruise.com.ua
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  Збір групи 07:30 - Виїзд 08:00
 • У вартості

  Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  Проживання в готелі із сніданками+4 вечері;
  Сніданки згідно програми;
  Супровід духівника та керівника групи;
 • Не включено у вартість

  вхідні квитки на екскурсійні об'єкти (орієнтовно 30€ (Дім Богородиці, Ефес, Памуккале);
  особисті витрати;
  страховий поліс 300 грн. (по потребі, а також ціна залежить від віку)

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

08:00 Виїзд зі Львова. Перетин румунського кордону.Переїзд на узбережжя Болгарії.
2

ДЕНЬ 2:

Ранкове прибуття в Болгарію на узбережжя Чорного моря.Вільний час.Поселення у готель. Ночівля в готелі.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.Переїзд у Нікею (сучасне місто Ізнік). У християнській історії це місто де проходили два Вселенські Собори. На першому соборі були присутні сам імператор Константин святитель Миколай та Спиридон Триміфунтський. Перший Вселенсь кий Собор в Нікеї назавжди прославив це місце. «Нікейська віра», «Нікейський Символ», «Нікейські Батьки» Ми відвідаємо Храм Святої Софії – одну з найстаріших візантійських церков. Вона була побудована Юстиніаном І (як зменшена копія Айя Софія у Константинополі), у ній був проведений сьомий Нікійський собор.Вільний час. Ввечері короткий переїзд  у готель. Вечеря. Ночівля в готелі.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок в готелі. Екскурсія по Бурсі.Бурса - перша столиця Великої Османської Імперії. Панорамний огляд міста. Відвідування Улу Джами - найзнаменитіша мечеть Бурси - Ulu Cami.Переїзд в Ефес (вхід у історичну частину опл. додатково). Екскурсія по старовинному місту, де серед іншого існує Церква Марії, де відбулася Ефеська рада. Ефеська рада визначила назву «Марія, Мати Божа». Завітаємо до Меріємана, де за старовинною традицією Богородиця жила зі святим Іваном Євангелістом. В сучасному Ефесі знаходиться «Дім Богородиці», як його називають. Місцеві жителі вважають, що Богородиця провела останні роки життя саме там. Там навіть є християнське село, яке зберігає усне традицію-передання про те, що Богородиця перебувала там. Також ми відвідаємо базиліку святого Іоанна Євангеліста, де можна знайти його гробницю. Згідно з переданнями, після Успіння Матері Божої апостол Йоан, пішов в Ефес та інші малоазійські міста для проповіді Євангелія. Є свідчення про те, що він помер у віці близько 100 років. Іван Богослов був єдиним із 12 Христових апостолів, який помер природною смертю (100-го року після народження Христа у віці 94 років). Св. Епіфаній оповідав, що коли Йоан постарів і так ослаб, що вже не міг проповідувати, то наказував своїм учням нести себе на збори вірних, де щоразу повторював такі слова: «Мої дітоньки, любіть один одного». А коли вони запитали його, чому він завжди повторює одні і ті ж слова, апостол відповів: «Бо це слово Господнє, і якщо ви виконаєте його, то цього буде досить». Святий Йоан продовжував у своїй місії апостольську працю і привів багатьох до Християнської віри. Крім того, перебуваючи у Ефесі він написав Євангеліє від Івана (в якому на початку проголошується, що Бог є Слово, за що Іван названий «Богословом»), Послання та Книгу Одкровення. Літургія коло будинку Марії.Переїзд у Памуккале. Вечеря.Ночівля в готелі.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок в готелі. Переїзд у Памуккале. Літургія.Ми відвідаємо древній Ієраполіс, басейн Клеопатри і можливість поплавати в термальних джерелах Памуккале (45€ у вартості екскурсія та вхідні квитки).У турецьких історичних областях Каппадокія та Памуккале, що популярні серед туристів з усього світу незвичними рельєфами та краєвидами, відновили польоти повітряних куль, припинені через COVID-19.Крім захоплюючого польоту на повітряній кулі, Ви зможете насолодитися видами Памуккале з висоти пташиного польоту (вартість 150$).Памуккале - це природне диво складається з терас і травертину, утворених гарячими джерелами і струмками, наповненими карбонатними мінералами. Памуккале завоював свою популярність завдяки своїм водам, які мають цілющі властивості і використовувалися в якості термальної ванни вже багато століть. Відзначаючи його виняткові характеристики, його було включено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1988 році.Розташований недалеко від Памуккале, Ієраполіс був заснований у 200 році до нашої ери Евменом II, засновником Пергама. Крім того, Ієраполіс - стародавнє місто, яке приваблює всесвітню увагу своїми величними будівлями і пам'ятниками. Памуккале є важливим місцем для християнства після відвідування його апостолами Ісуса; У цьому місті було вбито святого Філіпа. Щороку, вітаючи тисячі відвідувачів своїми старовинними пам'ятками і природними чудесами, Памуккале чекає і вас!Переїзд в транзитний готель. Вечеря. Ночівля в готелі.
6

ДЕНЬ 6:

Сніданок. Серцем нинішньої  Туреччини називають Каппадокію, історичну область, що знаходиться в центральній частині країни. Цей регіон цікавий не тільки незвичайною природою, а й можливістю доторкнутися до історії перших століть християнської Церкви. Зерно християнства в цій країні гір і тінистих ущелин було посіяно апостолом Павлом в I столітті нашої тисячоліття, а першим єпископом Каппадокії став Василь Великий - саме на цих землях після довгих років мандрів по Палестині та Єгипту він знайшов гармонію й умиротворення. Перші християни почали будувати тут підземні міста, щоб захиститися від набігів сарацинів - так тоді називали мусульман. Багатоярусні лабіринти, створені в ті далекі часи, до цих пір збереглися в чудовому вигляді.При зустрічі з Каппадокією  мимоволі виникає думка, що ви перебуваєте на іншій планеті - настільки неповторні і ні на що не схожі ландшафти, що відкриваються погляду. Тут є вулкани із засніженими вершинами, невисокі, що окремо стоять гори, скельні масиви і благодатні долини. Покинуті підземні міста Каппадокії почали виявляти в XIX столітті: французький священик отець Жерфаніон натикнувся на невелику дірку посеред гірської рівнини. Спустившись в неї, він опинився в колосальному підземному місті, яке спускається вниз на кілька поверхів, має вентиляційні шахти, колодязі, приміщення для зберігання зерна та утримання домашніх тварин, преси для виготовлення вина і храми. Населення подібного міста виходило наверх тільки щоб обробляти поля. Вузькі переходи, що ведуть до поверхні, в разі небезпеки перекривалися важкими кам'яними жорнами. На даний момент виявлено 6 подібних міст, і не виключено, що в майбутньому можливі нові знахідки.Увечері Вам трапиться нагода за бажання взяти участь в дивовижному шоу дервішів, що крутяться, шоу «Турецька ніч» (60€ у вартості вечеря, напитки, концертна програма).Каппадокія, це немов інша планета, все тут настільки незвично, що вивчати цей куточок хочеться нескінченно, відкриваючи для себе все нові грані. Відмінним способом краще пізнати ландшафти, історичні пам'ятки і ближче познайомитися з культурою, стане джип сафарі в Каппадокії (60€). Це захоплююча пригода на позашляховиках наповнене екстримом, драйвом, веселощами і яскравими емоціями.Нічний переїзд у Стамбул.
7

ДЕНЬ 7:

Переїзд в Стамбул.Оглядова екскурсія містом.Вільний час у Стамбулі.* Рекомендуємо морську прогулянку на кораблику по Босфору (30€/25€)Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, палаци султанів та візантійські фортеці.Ночівля в готелі.
8

ДЕНЬ 8:

Сніданок. Вільний час. Давайте почнемо з того, щоб познайомити вас з найнеймовірнішими пам'ятками Стамбула. Першою захоплюючою екскурсією стане "екскурсія серце старого міста" (20€). Ви побачите: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, собор Айя Софія, палац Топкапи, площа Султанахмед.Детальніше оглянути палац Топкапи можна на додатковій екскурсії (15€+вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбуле (15€+вх. квиток).Палац Топкапи: цей незвичайний і повний секретів палац, був резиденцією султанів і центром Османської імперії протягом майже 400 років. Будівля є типовим прикладом османської архітектури, а в численних кімнатах представлені багаті колекції порцеляни, халатів, зброї, щитів, обладунків, османські мініатюри, ісламські каліграфічні манускрипти, а також османські скарби і ювелірні вироби.+ Час для шопінгу!Пропонуємо за додаткову плату екскурсію "шопінг у Туреччині" (20€). У програмі: торгівельна вулиця Істікляль, свій початок бере з площі Таксим, Єдиний транспорт, дозволений на вулиці довжиною 1,5 км, - старий трамвай, який не так виконує функцію громадського транспорту, скільки віддає данину традиціям. Ви відвідаєте торговий центр Mega Cevahir і торговий центр 212 Istanbul Power Outlet. Переїзд в транзитний готель. Hotel Grand Oasis 4*, Сонячний берег. Ночівля в готелі.
9

ДЕНЬ 9:

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.Переїзд на узбережжя Болгарії.Нічний переїзд до України.
10

ДЕНЬ 10:

Приїзд до Львова.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - узбережжя Чорного моря Болгарії - Нікея - Пергам - Ефес - Памуккале - Кападокія -  Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит