Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 30 EUR: 34.5

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
10 Днів
4+ РоківЛьвів – узбережжя Чорного моря Болгарії – Нікея – Пергам – Ефес – Памуккале – Кападокія – Стамбул – узбережжя Чорного моря Болгарії – Львів

Дати виїздів :

 • 14.09
 • 12.10

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ!!!

Ціна на умовах “Раннього бронювання” – 395€+300грн 

У програмі:
Відпочинок на Чорному морі узбережжя Болгарії;
– При організації групи  (з індивідуальних паломників) з 10 ваших друзів чи знайомих (акція дійсна при оплаті повної ціни), які оплачують повну вартість туру,  для вас, як винагорода, поїздка буде АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНОЮ!!!
Ви також гарантовано отримуєте 50% знижки на тур (акція дійсна при оплаті повної ціни), якщо сформуєте групу (з індивідуальних паломників) з 5 друзів.
Спеціальна пропозиція для тих, хто подорожує не вперше! Знижка 10 євро на другу та всі наступні подорожі (крім акційних та економ-варіантів).
Питання на рахунок бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга Романів
Владислав Кучинський
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468
 • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
 • Місця в автобусі розподіляються у міру надходження заявок.
 • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  Збір групи 06:30 - Виїзд 07:00
 • У вартості

  Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  Проживання в готелі із сніданками;
  Сніданки згідно програми;
  Супровід духівника та керівника групи;
 • Не включено у вартість

  особисті витрати;
  страховий поліс 300грн. (по потребі, а також ціна залежить від віку)

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

07:00 Виїзд зі Львова. Перетин румунського кордону.Переїзд на узбережжя Болгарії.
2

ДЕНЬ 2:

Ранкове прибуття в Болгарію на узбережжя Чорного моря. Відпочинок на морі.Ввечері  переїзд у готель.Ночівля в готелі.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок в готелі.Переїзд у Нікею (сучасне місто Ізнік).У християнській історії це місто де проходили два Вселенські Собори (перший (325 рік) та сьомий (787рік).На першому соборі були присутні 318 єпископів, серед них святитель Миколай та Спиридон Триміфунтський.  Сам імператор Константин був присутній, чого ще ніколи раніше не було. Перший Вселенський Собор в Нікеї назавжди прославив це місце. «Нікейська віра», «Нікейський Символ», «Нікейські Батьки» - ці вирази перетворилися в синоніми православ'я. Дійсно, перший в історії християнства Собор в рамках всієї Римської Імперії, проведений з державним розмахом і при безпосередній допомозі самого імператора. Це було небачене і дивовижне видовище тих часів. Масштабність зборів визначила і вселенський авторитет його рішень. Рішення Отців, присутніх в Нікеї на всі віки стали еталоном віри, на них посилалися на сході і заході, їх шанували на кордонах Африки і свято зберігали у північних варварських меж.Ми відвідаємо Храм Святої Софії – одну з найстаріших візантійських церков. Вона була побудована Юстиніаном І (як зменшена копія Айя Софія у Константинополі), у ній був проведений сьомий Нікійський собор,який і повернув  іконошанування.Вільний час.Ввечері короткий переїзд  у готель.Ночівля в готелі.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок в готелі. Переїзд в Пергам.Древній Пергам - місто однієї з семи церков Апокаліпсису. В Одкровенні Пергам названий зловісно - «престолом сатани».Огляд руїн храму Серапеума. У IV столітті пергамський Серапеум став християнським храмом.Найбільша частина міста - Акрополь, який розташований на висоті 300 м. Звідти відкривається прекрасний вид. На найвищій точці Акрополя знаходяться руїни храму Траяна, храму Афіни і руїни знаменитої Пергамської  бібліотеки. Трохи нижче знаходиться самий стрімкий в світі театр і фундамент вівтаря Зевса.Переїзд в Ефес.Екскурсія по старовинному місту, де серед іншого ми побачимо Церкву Марії, де відбулася Ефеська рада в 431 році нашої ери, на південній площі Олімпіону. Ефеська рада визначила назву «Марія, Мати Божа». Завітайте до Мериемана, де за старовинною традицією Богородиця жила зі святим Іваном Євангелістом.В сучасному Ефесі знаходиться «Дім Богородиці», як його називають. Місцеві жителі вважають, що Богородиця провела останні роки життя саме там. Там навіть є християнське село, яке зберігає усне традицію-передання про те, що Богородиця перебувала там.Також ми відвідаємо базиліку святого Іоанна Євангеліста, де можна знайти його гробницю.Згідно з переданнями, після Успіння Матері Божої апостол Йоан, пішов в Ефес та інші малоазійські міста для проповіді Євангелія. Є свідчення про те, що він помер у віці близько 100 років. Іван Богослов був єдиним із 12 Христових апостолів, який помер природною смертю (100-го року після народження Христа у віці 94 років). Св. Епіфаній оповідав, що коли Йоан постарів і так ослаб, що вже не міг проповідувати, то наказував своїм учням нести себе на збори вірних, де щоразу повторював такі слова: «Мої дітоньки, любіть один одного». А коли вони запитали його, чому він завжди повторює одні і ті ж слова, апостол відповів: «Бо це слово Господнє, і якщо ви виконаєте його, то цього буде досить». Святий Йоан продовжував у своїй місії апостольську працю і привів багатьох до Християнської віри. Крім того, перебуваючи у Ефесі він написав Євангеліє від Івана (в якому на початку проголошується, що Бог є Слово, за що Іван названий «Богословом»), Послання та Книгу Одкровення.Переїзд в транзитний готель.Ночівля в готелі.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок в готелі.Переїзд у Памуккале.Термальні джерела Памуккале - неймовірне місце, створене самою природою і привертає щорічно мільйони людей. З турецької  назва перекладається як «бавовняний замок». І справді, коли дивишся на курорт Памуккале, то здається, що бачиш перед собою великий замок, побудований з безлічі пухнастих коробочок бавовни.Ще це місце називають «басейном Клеопатри» - за легендою, саме тут черпала красу і молодість єгипетська цариця.Відпочинок в термальних басейнах.Переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі.
6

ДЕНЬ 6:

Ранковий приїзд в Каппадокію.Серцем нинішньої  Туреччини називають Каппадокію, історичну область, що знаходиться в центральній частині країни. Цей регіон цікавий не тільки незвичайною природою, а й можливістю доторкнутися до історії перших століть християнської Церкви. Зерно християнства в цій країні гір і тінистих ущелин було посіяно апостолом Павлом в I столітті нашої тисячоліття, а першим єпископом Каппадокії став Василь Великий - саме на цих землях після довгих років мандрів по Палестині та Єгипту він знайшов гармонію й умиротворення. Перші християни почали будувати тут підземні міста, щоб захиститися від набігів сарацинів - так тоді називали мусульман. Багатоярусні лабіринти, створені в ті далекі часи, до цих пір збереглися в чудовому вигляді.При зустрічі з Каппадокією  мимоволі виникає думка, що ви перебуваєте на іншій планеті - настільки неповторні і ні на що не схожі ландшафти, що відкриваються погляду. Тут є вулкани із засніженими вершинами, невисокі, що окремо стоять гори, скельні масиви і благодатні долини. Покинуті підземні міста Каппадокії почали виявляти в XIX столітті: французький священик отець Жерфаніон натикнувся на невелику дірку посеред гірської рівнини. Спустившись в неї, він опинився в колосальному підземному місті, яке спускається вниз на кілька поверхів, має вентиляційні шахти, колодязі, приміщення для зберігання зерна та утримання домашніх тварин, преси для виготовлення вина і храми. Населення подібного міста виходило наверх тільки щоб обробляти поля. Вузькі переходи, що ведуть до поверхні, в разі небезпеки перекривалися важкими кам'яними жорнами.На даний момент виявлено 6 подібних міст, і не виключено, що в майбутньому можливі нові знахідки.Нічний переїзд у Стамбул.
7

ДЕНЬ 7:

Сніданок в готелі. Переїзд в Стамбул.Оглядова екскурсія містом.Вільний час у Стамбулі.* Рекомендуємо морську прогулянку на кораблику по Босфору (20€ /15€)Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, палаци султанів та візантійські фортеці.Ночівля в готелі.
8

ДЕНЬ 8:

Сніданок в готелі.Виселення з готелю.Свята літургія в українській церкві в Стамбулі.* Рекомендуємо відвідати Софіївський собор (вхідний квиток 15€). одна з найвеличніших пам'яток візантійської архітектури, що збереглися донині та один із символів сучасного Стамбулу.Понад тисячу років Софійський собор у Константинополі залишався найбільшим храмом у християнському світі — до будівництва Собору святого Петра в Римі. Собор називають «восьмим чудом світу».Вільний час в Стамбулі.Переїзд в транзитний готель.Ночівля в готелі.
9

ДЕНЬ 9:

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.Переїзд на узбережжя Болгарії.Відпочинок на морі.Нічний переїзд до України.
10

ДЕНЬ 10:

Приїзд до Львова.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - узбережжя Чорного моря Болгарії - Нікея - Пергам - Ефес - Памуккале - Кападокія -  Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит