Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

8 днів
1+ РоківЛьвів – Светі Филип-і-Яков – парк Крка – Плітвіцькі озера – Марія Бистриця – Львів

Дати виїздів :

 • 23.05.20
 • 13.06.20 20.06.20 27.06.20
 • 04.07.20    11.07.20    18.07.20   25.07.20
 • 01.08.20     08.08.20   15.08.20   22.08.20     29.08.20
 • 05.09.20

Св. Філіп Яков – Рів’єра Задар – Хорватія

360€/275€ (раннє бронювання продовжено до 31.01)

285€ (раннє бронювання до 29.02)

Діти до 11.99 р. – 10% від вартості!

Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
275
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
300
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
320
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться – кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
При бронюванні Групи, діють такі умови одержання БОНУСНИХ місця для «Організатора групи»:
Група 9+1:
 • – Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • – Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування ( зазначено у програмі як – дод. харчування) за умови придбання даної послуги всіма учасниками організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента .
 • – Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки в об’єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • – Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи , і страховий полюс.
Група 5+1:
 • – Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • – Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки оплачуються самостійно.
 • – Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи, і страховий полюс.
Питання з приводу бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел: (032) 259-0-259
Ольга Романів
manager1@gal-cruise.com.ua
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  07:00
 • У вартості

  проживання, сніданок, вечеря
  супровід представником фірми;
  проїзд автобусом по маршруту;
 • Не включено у вартість

  проїзд у громадському транспорті;
  додаткові екскурсії;
  харчування, яке непередбачене програмою;
  вхідні квитки;
  особисті витрати
  citi-tax 2Є/людина/день, діти до 11,99 - 1Є/людина/день
  медичне страхування

Цікавить цей тур? Залиште запит1

7:00 Збір групи на парковці біля залізничного вокзалу.08:00 Виїзд зі Львова. Перетин кордону.Пропонуємо Вам невеличкі зупинки по маршруту:- пропонуємо зробити невеличку зупинку у Долині Красунь. Для хорошого настрою і подальшої легкої дороги ми пропонуємо відвідати дегустацію молодого вина з гуляшем (15€). Вам запропонують скуштувати декілька видів вина і посмакувати справжній Угорський бограч-гуляш.- наступну нашу зупинку пропонуємо зробити у Будапешті. Ви можете насолодитися надзвичайною красою міста пливучи під мостами  по БЛАКИТНОМУ ДУНАЮ з келихом шампанського, повз історичних будівель, таких як Парламент, Академія наук, Королівський палац, водолікарня, музеї та готелі...  (20€). Нічний переїзд на узбережжя Хорватії.
2

Приїзд на узбережжя. Відпочинок на морі. У вільний час пропонуємо поїздку:: Переїзд до національного парку Крка (25€) На території хорватського національного парку Крка знаходиться маленький мальовничий острівець Вісовац з таким же іграшковим, на перший погляд, монастирем. Вісовацкій монастир знаменитий своєю невеликою, але від цього не менш цінною бібліотекою, в якій зберігаються унікальні рукописні праці, твори мистецтва та просто історично значимі документи. Поселення. Вечеря. Духовна наука. Ночівля.
3

Сніданок. Відпочинок на морі. У вільний час пропонуємо поїздку:: Плітвицькі озера (Plitvička jezera) (трансфер 18€ + вхідний квиток оплачується самостійно) - одна з найбільш значних природних пам'яток Хорватії. На території національного парку, що займає площу в 29,5 гектарів, розташовані мальовничі водоспади, печери, водойми, озера і буково-смерекові ліси, де можна зустріти косуль, лісових котів і поспостерігати за рідкісними видами птахів. У 1979 році національний парк Плітвіцькі озера був включений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вечеря. Духовна наука. Ночівля.
4

Сніданок. Відпочинок на морі.У вільний час пропонуємо:
 • Екскурсійно-дегустаційна програма Південною Далмацією: фантастичний Дубровник, півострів Пелєшац (Велика Хорватська стіна, старовинний Стон) + дегустація устриць, місцевих настоянок та знаменитого вина і як бонус унікальний сир вистояний в оливковій олії - 35€ / 25 €
 • FISH-пікнік - 25€ / 15 €
 • Водоспади Кравіце та Меджугор'є (Боснія і Герцоговина)- 25€ / 20 €  
Вечеря. Духовна наука. Ночівля.
5

Сніданок. Відпочинок на морі. Вечеря. Духовна наука. Ночівля.
6

Сніданок. Відпочинок на морі. Вечеря. Духовна наука. Ночівля.
7

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у місто Марія Бистриця. Марія Бистриця знаходиться в історичному регіоні під назвою Хорватське Загір'я. Марія Бистриця знаменита в першу чергу як найбільший паломницький центр на території Хорватії, який щорічно відвідується сотнями тисяч людей. За переказами, під час загрози нападу турків місцевий священик сховав у 1545 році статую, що зображає Діву Марію з немовлям. У 1588 року статую знайшли завдяки яскравого світіння, яке від неї виходило. Після цього неймовірного випадку статую стали вважати чудотворною, а в Марію Бистрицю стали приїжджати паломники. Переїзд в Україну.
8

Приїзд в Україну.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Светі Филип-і-Яков - парк Крка - Плітвіцькі озера - Меджугор'є - Марія Бистриця - Львів

- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!! - Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе на заправках. - Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса. - Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 осіб. - Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено...
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

Цікавить цей тур? Залиште запитLeave a Reply:

Accommodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value for Money

Цікавить цей тур? Залиште запит