Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України
Курс валют: USD: 28.2605 EUR: 34.6375

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
6 Днів
4+ РоківЛьвів – Дрезден – Люксембург – Париж – Версаль – Діснейленд – Мюнхен – Львів

Дати виїздів :

 • 25.10.20
 • 29.12.20

  

ТЕРМІНОВО!!!! АКЦІЙНИЙ ПАКЕТ від ТФ «Гал Круїз» 

205€/170€*
при бронюванні двох туристів
170€*(перший турист) + 150€*(другий турист) 
додатково оплачується депозит  на екскурсії 35€ 
* сезонна доплата (вересень-грудень) 5€
У вартості туру:
+ Оглядові екскурсії у Парижі та Дрездені.
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
205€/170€*+35€(депозит)
225€ /190€*
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
 215€/180€*+35€(депозит)
 235€ /200€*
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
 225€/190€*+35€(депозит)
 245€ /210€*
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться – кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
При бронюванні Групи, діють такі умови одержання БОНУСНИХ місця для «Організатора групи»:
Група 9+1:
 • – Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • – Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування ( зазначено у програмі як – дод. харчування) за умови придбання даної послуги всіма учасниками організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента .
 • – Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки в об’єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • – Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи , і страховий полюс.
Група 5+1:
 • – Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • – Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки оплачуються самостійно.
 • – Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи, і страховий полюс.
 Питання з приводу бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга Романів
Владислав Кучинський
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468
ВАЖЛИВО
– Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
– Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе на заправках.
– Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
– Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 осіб.
– Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено…
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Документи на візу
Не повністю сформовані пакети документів в роботу не приймаються, до моменту повної їх комплектації.
Пакет документів повинен бути наданий не пізніше, ніж за 12-14 днів до дати виїзду.
Документи розглядаються в консульстві протягом 10 робочих днів.
Для дітей до 18 років за наявності проїзного документа, а також якщо дитина вписана у паспорт батьків віза безкоштовна.
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів, з залізничного вокзалу
 • Час відправлення

  17:00
 • У вартості

  проживання із сніданками;
  всі екскурсії по програмі;
  супровід представником фірми;
  проїзд автобусом по маршруту;
 • Не включено у вартість

  проїзд у громадському транспорті;
  факультативи;
  харчування, непередбачене програмою;
  вхідні квитки;
  особисті витрати;
  медичне страхування
  особистий аудыогыд - 4€ (оплата обов'язкова)
  оплата туристичного збору у готелях - 4€ (оплата обов'язкова)

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1: Виїзд з України

07:30 Виїзд зі Львова.Переїзд по території Польщі. По дорозі пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові (10€) - Ви відвідаєте найпотаємніші місця колишньої королівської столиці Польщі. Пройдетеся Королівською дорогою до Вавеля. Ви відвідаєте Кафедральний собор (1364), де проходили коронації і поховання майже всіх польських королів. Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, - пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5€). УВАГА!!! Ті хто не приєдналися до поїздки до Кракова очікують групу в місці визначеному керівником групи!Переїзд по маршруту. Поселення у готель. Нічліг.
2

ДЕНЬ 2: Приїзд у Дрезден

Cніданок. Виселення з готелю.
Приїзд у Дрезден.
Дрезден - старовинна столиця Саксонії, розташована на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - (Alte Meister), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею - 15€+вхідні квитки).
Крім того, в Дрездені прекрасний шопінг, скориставшись цим, Ви можете придбати пам'ятні подарунки та сувеніри. Вільний час. Рекомендуємо поїздку в національний парк «Саксонська Швейцарія» (35€/30€), якою є найвідоміша і найпопулярніша пам'ятка - Бастай. Ви опинитеся в  скельному заповіднику Саксонська Швейцарія та на мальовничому скельному мості Бастай поблизу залишків стародавньої фортеці Нойрат. Звідси, зі скель, дивовижний вид на Ельбу. Потім, за вибором: відвідування величезної фортеці Кенигштайн, яка пам'ятає ще чеських королів, будувалася 700 років і ніколи в своїй історії не була захоплена! Або - давньої (з 1100!) Базальтової фортеці Штольпен, пов'язана з в'язнем фортеці графинею КОСІВ - одна з перших красунь Європи, заслана сюди за наказом Августа Сильного, прожила у фортеці 49 років, до самої своєї смерті ... А також є можливість пройтися по музею скарбів у Дрездені «Зелені склепіння» (15€/10€+вхідний квиток). . Історична комора скарбів «Зелені склепіння», заснована курфюрстом Августом Сильним, належить до чудового і багатого зібрання коштовностей Європи. Неповторна історична колекція, що включає більше 3000 шедеврів ювелірного мистецтва і є музеєм скарбів саксонських курфюрстів і королів, належить до найстарішого зібрання прикладного мистецтва Німеччини. Або ми рекомендуємо побачити місто-іграшку Саксонське місто Мейсен (35€/25€). Місто Мейсен - невелике старовинне, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, а як ніби зійшов з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби і її притоки Трібіш. Це місто як з казки: річка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відоме завдяки майсенської порцеляни. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розписи та візерунки, які донині є маркою саксонського фарфору.
Нічний переїзд.
3

ДЕНЬ 3: Переїзд в Париж

Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (20€/15€). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину.
Переїзд в Париж. Оглядова екскурсія.
Для бажаючих рекомендуємо відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією – 35€/25€) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана найбільша колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15€) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
Пропонуємо екскурсію (15€/10€) на острів Сіте, у Собор Паризької Богоматері. Розшифрувавши сцени на порталах фасаду, ми поговоримо про історії Собору і його легендах.Вийшовши з собору, перетнемо Сену, щоб опинитися на Лівому березі, де притиснувшись до набережної розташувався Латинський квартал. На екскурсії по його закутках ми відшукаємо саму вузьку вулицю, найстаріше дерево Парижа, і найдавніший університет - Сорбонну!
А також ви побачите величну і прекрасну Ейфелеву вежу.
Поселення в готель. Нічліг.
4

ДЕНЬ 4: Вільний день в місті

Сніданок. Вільний день в місті.
Рекомендуємо:
Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
Рекомендуємо екскурсію в Версаль (45€/35€). Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни, - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... каприз молодого Короля Сонця ...
Екскурсію «Велич Парижу» (15€/10€). Ви побачите Тріумфальну Арку, Єлисейські поля! Ми також відвідаємо площу Трокадеро, з якої відкривається панорамний вид на Париж і Ейфелеву вежу! Щогодини, протягом десяти хвилин, Ейфелева вежа вдягається у єдину в світі сукню, зіткану з тисячі зірок...
Для бажаючих екскурсія за додаткову плату по Монмартру (15€) або вільний час в Парижі.
Або відвідування країни чудес - Діснейленд (18€ - трансфер, або - 90€/85€ повний пакет). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок ... і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Ввечері виїзд до Німеччини. Нічний переїзд.
5

ДЕНЬ 5: Приїзд в Мюнхен

Приїзд в Мюнхен. Столиця Баварії - місто Мюнхен (15€/10€). Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест". Оглядова екскурсія по місту.
Вільний час.
УВАГА Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.
У вільний час рекомендуємо екскурсію "Втілення романтичних мрій - замок Нойшванштайн ..." (35€/30€). Чудовий навколишній пейзаж тільки посилює враження театралізованості і таємничості цього замку, виплив, ніби казковий фантом-мрія, в наш світ прямо з минулого. Про це подбав король-мізантроп з Баварії Людовик II, чиї бачення, химерні мрії і фантазії знайшли втілення в ландшафтному вирішенні, дизайні інтер'єру і архітектурі замку. Додатково ми запрошуємо Вас на екскурсію до королівської Резиденції Мюнхена. (25€/10€+вхідний квиток) Резиденція - постійне місцеперебування герцогів, князів і в 1806 -1918 рр. королів Баварії, представників сімейства Віттельсбахів .. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої ​​уваги заслуговують зал Антиквариум. Також, пропонуємо подивитися багату колекцію коштовностей і ювелірних прикрас, які зберігаються в Скарбниці Резиденції. "Стара Пінакотека" (20€ /15€) - одна з найзнаменитіших картинних галерей світу! Вона починалася так само, як і багато європейських музеї - Ермітаж, Лувр - з бажання монарших осіб мати «домашній» музей. Сьогодні в Старій пінакотеці можна побачити близько 700 полотен в 19 залах. Це справжня скарбниця, відвідати яку мріють сотні тисяч поціновувачів живопису по всьому світу! Розміщення в готелі. Ночівля на території Німеччини.
Поселення в транзитному готелі.
6

ДЕНЬ 6: Приїзд в Егер

Сніданок.
Факультативно пропонуємо:
Дегустація гуляшу з соком (для дітей до 18 років) (12€) або дегустація молодого вина з угорським суп-гуляшем (15€). Зараз стали дуже модними і популярними «винні тури» і саме в Егері Вас чекає дегустація кращих сортів егерських вин в льохах Долини Красунь. А на додаток до них йде знаменитий угорський суп-гуляш!.
Переїзд до України.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Дрезден - Люксембург - Париж - Версаль - Діснейленд - Мюнхен - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит