Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

4 дні
1+ РоківКиїв – Тель-Авів – Єрусалим – Вифлиєм – Назарет – Мертве море – Галилея – Київ

Дати турів:

 • 22.03.2020
 • 30.04.2020
 • 14.05.2020
 • 14.06.2020

Разом із бронюванням даної програми турист повинен ознайомитись і підписати згоду вкладену в цьому файлі та надіслати скановану копію на електрону адресу office@gal-cruise.com.ua

* Фірма залишає за собою право змінювати порядок, кількість, час екскурсій без зменшення загального об’єму.

* Відповідальність за проходження митного і паспортного контролю несе турист особисто. Туроператор лише забезпечує туриста документами: авіаквитки, страхові полюси, ваучера і т.д.). У разі, якщо служба безпеки аеропорту Бен Гуріон відмовляє туристу у в’їзді, тур оператор не компенсує вартість туру у жодній його частині.

* Дата вильоту (+ – 1 день )
Вартість:
349$ + екскурсійний пакет
При бронюванні обов’язкова умова: вибрати та вказати номер екскурсійного пакету (екскурсійний пакет вибирається та оплачується окремо для кожного туриста)

Екскурсійний пакет №1*

Вартість 225$

Екскурсійний пакет №2*

Вартість 175$

Екскурсійний пакет №3*

Вартість 175$

Вифлиєм+Молочний гротЄрусалимВифлиєм+Молочний грот
ЄрусалимГалілея,Галілея,
Мертве мореНазаретНазарет
Галілея,
Назарет
Табха
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  15:45
 • Час повернення

  20:15
 • У вартості

  Авіапереліт Київ-Тель-Авів-Київ (багаж у вартості)
  Проживання в готелі 3-4*
  Сніданки та вечері
  Оглядова Екскурсія Тель-Авів, Яффо
  Трансфери по маршруту
 • Не включено у вартість

  Чайові водієві і гідові, вхідні квитки на екскурсійні об'єкти за програмою, обов'язковий збір - 50 $
  Екскурсійний пакет (№1, №2, №3) (оплачується обов’язково при бронюванні)

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

Приліт в Тель-Авів - міжнародний аеропорт ім. Бен-Гуріона. Переїзд до готелю, розміщення. Вечеря. Ночівля.
2

ДЕНЬ 2:

Сніданок. Екскурсія у Єрусалим.Наша подорож розпочнеться із зупинки групи на оглядовому майданчику. Ви будете мати можливість зробити надзвичайні фото на фоні Панорами Єрусалиму: «Палац Намісника», Маслична гора - церква і монастирі, старе місто та міські стіни.По програмі ми відвідаємо Старе місто і його квартали. Пройдемо Хресною дорогою Ісуса (Віа Долороза). Відвідаємо Храм Гроба Господнього, вшануємо місце поховання (гробницю) Христа, потрапимо на місце розп’яття Голгофу, доторкнемося до каменю Миропомазання. Освятимо приготовлені свічки Благодатним Єрусалимським вогнем. Ще у Старому місті нас чекає Стіна плачу - найбільша з релігійних пам'яток Єрусалима. Повернення у готель. Вечеря. Нічліг.
3

ДЕНЬ 3:

Сніданок в готелі. Екскурсія по Вифлиєму. Найважливіші святині міста – Храм Різдва Христового – один із найдавніших християнських храмів Святої Землі. Ви спуститеся у печеру в якій народився Спаситель. Побачитеся вівтар Різдва з Вифлиємською зіркою, ясла у яких лежав маленький Ісус. Вівтар царів. У храмі збереглися древні фрески і мозаїки. Тут знаходиться чудотворна ікона «Вифлиємської радісної Богородиці». У цей день ми ще побуваємо у Молочному гроті у Вифлеємі – одна з найбільш відвідуваних святинь Святої Землі, до якої прагнуть потрапити паломники з особливою молитовною потребою – благати Пресвяту Богородицю про ласку материнства, зцілення від недугу непліддя, щасливе дітонародження. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок. Ми пропонуємо вам здійснити незабутню експедицію у давню Галілею, відправитися за часів Ісуса Христа і пройти по слідах його дитинства і юності, зануритися в святі води річки Йордан і дізнатися про останню битву між силами Добра і Зла в Долині Армагеддон. Наша перша зупинка в Галілеї - Назарет, третій за значимістю містом для християн після Єрусалиму і Віфлеєма, де пройшли дитинство і юність Ісуса Христа. Значна християнська святиня в Назареті - це безсумнівно грот Благовіщення, над яким зведений Храм. Долина Армагеддон. Не варто лякатися назви, це ще не кінець світу. Річка Йордан. Найсвятіші води всього християнства західного і східного, в яких Ісус Христос прийняв хрещення від Івана Хрестителя. Паломники і туристи з кожного куточка планети з'їжджаються до річки, щоб зробити обмивання в священних водах. Табха церква множення хлібів - католицька церква, споруджена на місці, де згідно з християнською традицією відбулося чудо множення хлібів і риб Ісусом Христом. Озеро Кінерет - джерело прісної води Ізраїлю і природне водосховище країни, відомо так само під назвами «Галілейське море», місцеве населення часто жартує, що Ізраїль омивається чотирма морями. Грецький храм собору Дванадцяти Апостолів і монастир грецької православної церкви побудований в 1980-х рр. на частини території євангельського Капернаума на березі Галілейського моря. Повернення в готель і Вечеря.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок. Пропонуємо насолодитися унікальним кліматом Мертвого моря, цілющі властивості якого роблять цілющий вплив на весь організм і допомагають відновити силу і красу. Навіть повітря в цьому районі насичене киснем на 6% більше, ніж в будь-якій іншій точці світу. День відпочинку на узбережжі Мертвого моря - прекрасна можливість відпочити від міської суєти. Вечеря. Ночівля.
6

ДЕНЬ 6:

Сніданок. Звільнення номерів готелю. Переїзд у Тель Авів - Яффо. Прогулянка по-старому Яффо: церква св. Петра, «Яффський Монмартр». Відпочинок на Середземному морі. Трансфер в аеропорт ім. Бен-Гуріона, реєстрація, виліт.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Київ – Тель-Авів – Єрусалим – Вифлиєм – Назарет – Мертве море – Галилея - Київ

Цікавить цей тур? Залиште запит