Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

16 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

6 днів
4+ РоківЛьвів – Відень – Цюріх – Люцерн – Інтерлакен – Зальцбург – Львів

Дати виїздів :

 • жовт. 12.10 
 • жовт. 27.10
УВАГА!!!!.
Лише до 31.08
255€/155€(без зобов’язань) 
205€/145€+25€(депозит на додаткові екскурсії) 
Ціна
+ екскурсійний пакет
Ціна
без екскурсійного пакету
1 турист
205€/145€+25€(депозит на додаткові екскурсії) 
255€/155€(без зобов’язань) 
При групі 9 чол. + 1 місце бонусне
155€+25€(депозит на додаткові екскурсії) 
165€(без зобов’язань) 
При групі 5 чол. + 1 місце бонусне
165€+25€(депозит на додаткові екскурсії) 
175€(без зобов’язань) 
Екскурсійний пакет (2 екскурсії) – 35 €:
 • Поїздка на Рейнський водоспад;
 • Екскурсія по знаменитому курортному регіону «Зальцкаммергут».
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться – кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
При бронюванні ГРУПИ, діють умови отримання БОНУСНОГО місця для «Організатора групи»:
Група 9 + 1:
 • – Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • – Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування (зазначено у програмі як – дод. Харчування) при покупці даної послуги всіма учасниками організованої групи та при покупці туру в офісі компанії Турагента.
 • – Для організатора групи факультативні екскурсії і вхідні квитки в об’єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • – Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
Група 5+1:
 • – Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • – Факультативні екскурсії і вхідні квитки оплачуються самостійно організатором групи.
 • – Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
Питання з приводу бронювання:
тел: (032) 259-0-259
(067) 313 06 05
(093) 658 70 67
Ольга Романів
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468
ВАЖЛИВО
– Туристи, подорожуючі одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах!
– Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватись не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, заправках.
– Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
– Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 чоловік.
– Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
Документи на візу
Не повністю сформовані пакети документів в роботу не приймаються, до моменту повної їх комплектації.
Пакет документів повинен бути наданий не пізніше, ніж за 12-14 днів до дати виїзду.
Документи розглядаються в консульстві протягом 10 робочих днів.
Для дітей до 18 років при наявності проїзного документа, а також якщо дитина вписана у паспорт батьків віза безкоштовна
 • Напрямок

 • Відправлення

  Львів
 • Час відправлення

  07:30
 • У вартості

  проживання із сніданками;
  всі екскурсії по програмі;
  супроводження представником фірми;
  проїзд автобусом по маршруту.
 • Не включено у вартість

  проїзд в громадському транспорті;
  факультативні екскурсії;
  харчування, непередбачене програмою;
  вхідні квитки;
  особисті витрати;
  медичне страхування 55 грн;

Цікавить цей тур? Залиште запит1

ДЕНЬ 1:

07:30 – Виїзд зі Львова Переїзд в Будапешт.
Факультативно пропонуємо:
Екскурсію «Світло тисячі вогнів» (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі...  з келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!
Поселення та ночівля в готелі.
2

ДЕНЬ 2:

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд  до Відня.
Оглядова екскурсія «Відень - столиця Габсбургів» (10€) - місто, яке по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Це незвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно - собор святого Стефана - духовного символу історії та долі Австрії.
У вільний час рекомендуємо на вибір:
- «Палаци Імперії - Шенбрунн і Бельведер»  (5€ трансфер, 25€ трансфер+екскурсія).. Для початку відвідаємо принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок знаменитого полководця - замок Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко в світі! Палац Шенбрунн - літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це - ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу.
- Рекомендуємо екскурсію «Блиск Великої Імперії» (30€/20€). Відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу.
- Екскурсію «Віденські легенди». Прогулянка по вуличках і двориках старого Відня (25€/15€). Екскурсія розпочнеться від чумної колони на Грабене і пройде через всю стару частину міста, включаючи такі мальовничі вулички Відня, як Зінгерштрассе і Блютгассе. З ними пов'язано багато легенд і справжні історії, якими пишаються вінці. У програму екскурсії входить також відвідування імператорської усипальниці Кайзергруфт, огляд кафедрального собору св. Стефана. Центральним пунктом екскурсії стане відвідування північної вежі собору - Адлер турм, з якої відкривається чудовий вид на старе місто та околиці. Наприкінці нашої прогулянки, нас чекає затишна кав'ярня, яка пригостить нас дивовижним віденською кавою з шматочком торта (оплата по меню).
- Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі (30€/20€). Особистість Елізабет - коханої імператора Франца Йосифа, - огорнута безліччю міфів і легенд. У центрі експозиції знаходиться приватне життя Єлизавети, її протест проти придворного церемоніалу, її втеча в культ краси, божевілля на худорбі і витонченості, спортивні досягнення та романтична поезія. Музей розкриває перед відвідувачами історію неспокійною життя легендарної імператриці, від безтурботного дитинства в Баварії, Ізумі всіх заручення з австрійським імператором і до її вбивства в Женеві в 1898 році.
Нічний переїзд на територію Швейцарії.
3

ДЕНЬ 3:

Приїзд на територію Швейцарії.
Оглядова екскурсія: Цюріх- метрополіс, який розташований на озері, з чарівними видами Альп на горизонті. Він може запропонувати багато цікавого для кожного. Унікальне поєднання можливостей: більш ніж 50 музеїв і 100 галерей, величезний вибір магазинів з відомими марками і дуже насичене і вируюче нічне життя в Швейцарії. Але Цюріх - не просто звичайне місто, вибір пропозицій для відпочинку в ньому практично безмежний: від купання в озері і розваг на воді до можливості зробити захоплююче сходження на гору Уітліберг.
У вільний час рекомендуємо:
Рейнський водоспад (10€+вхідний квиток). Бурхливість Рейну, влаштованого природою 14-17 тисяч років тому, де прозорі води Рейну течуть з озера Бодензеє. Точніше було б сказати, що водоспад Райнфалль на річці Рейн у Швейцарії найширший – вода падає з висоти 23 метрів, але ширина водного каскаду – 150 метрів. Також він вважається і найпотужнішим у континентальній Європі – щосекунди зі скель зривається більше 750 кубометрів води.
Поселення в готель. Ночівля.
4

ДЕНЬ 4:

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Люцерн.
Пропонуємо факультативно оглядову екскурсію по місту (15€) Назва цього міста, у перекладі з латині - «місто, що випромінює світло». Тут практично кожен куточок має свою вікову історію. Вас чекають знаменитий Капелльбрюке - найстаріший критий дерев'яний міст Європи; 34-х метрова водонапірна башта – символ міста; скеля Музегг – середньовічна міська оборонна стіна з дев'ятьма баштами; меморіал «Вмираючий лев» - найсумніший і найзворушливіший пам'ятник в світі; сучасний Центр Управління культури і Конгресу.
Місто Інтерлакен (28€), назва якого в перекладі з місцевого діалекту означає "місто між озер", знамените своїм прекрасним панорамним виглядом на гірський масив Юнгфрау. Це живописне містечко подарує Вам незабутні спогади. Можливо Ви захочете прогулятися по затишним провулкам, зробите покупки, вип`єте чашку кави в одному з вуличних кафе, насолодитися прохолодою тінистої алеї або прокотитися на фіакрі (екіпаж з упряжкою коней) по центральному бульвару Хєєвег. Обов'язково помилуйтеся на на один з красивих куточків Інтерлакена "Японський сад", розбитий на честь японського міста-побратима Отсу.
Збір групи. Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
5

ДЕНЬ 5:

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у  Зальцбург.
Оглядова екскурсія «Зальцбург - альпійське серце Австрії» (10€). Зальцбург - одне з найкрасивіших міст Європи , відомий своєю багатовіковою історією. Батьківщина Моцарта , літня резиденція австрійських імператорів , яскравий приклад барочного міста , де цей стиль постає у всьому своєму блиску , підтвердженням чому є сад Мірабель з його терасами , мармуровими скульптурами і фонтанами. Любителі мистецтва називають Зальцбург Золотим містом Високого Бароко , для істориків це Північна Флоренція , ну а цінителям музики Зальцбург здається , перш за все , містом фестивалів , адже в ньому народився Моцарт і тут проводиться знаменитий на весь світ Зальцбурзький фестиваль ...
У вільний час рекомендуємо на вибір:
Екскурсію по знаменитому курортному регіону «Зальцкаммергут» (25€) - краю озер , гір і затишних селищ. Саме в цьому турі вдасться найкраще познайомитися з побутом , культурою і звичаями Австрії , а так само на власні очі побачити , чим живе населення , де працює і як відпочиває. Краса Альпійських гірських озер Зальцкаммергута , заспокійлива тиша і спокій , змусять Вас миттєво забути про міську метушню , дозволять розслабитися і відчути єднання з природою. Програма туру включає селища Санкт Вольфганг , Санкт Гільген , Бад Ишл ,  Хальштатт і т.д.
Екскурсію Сіль - біле золото Зальцбурга!" (40€/35€) . Ми відвідаємо соляну печеру Бад Дюррнберг, де видобуток солі вівся ще 2500 років тому племенами кельтів. На паромі під чарівну музику ми перетнемо підземне озеро, скотимся на швидкості зі спеціальних гірок до самого дна печери, побачимо кумедні і одночасно пізнавальні фільми про зальцбузьких архиєпископів, які зробили видобуток солі в горі Бад Дюррнберг джерелом свого основного доходу.
Нічний переїзд в Україну.
6

ДЕНЬ 6:

Переїзд  до Львова.

Цікавить цей тур? Залиште запитМаршрут туру

Львів - Відень - Цюріх - Люцерн - Інтерлакен - Зальцбург - Львів

Цікавить цей тур? Залиште запит