Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(093) 170-44-99
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

Єгипет: у Хургаді і Шарм-ель-Шейху не було жодного випадку Covid-19 з моменту відновлення туризму

З 250 тисяч туристів з різних країн, які відвідали Єгипет з часу відкриття країни після карантину, тобто з 1 липня, ніхто під час відпочинку в Хургаді, Шарм-ель-Шейху і сусідніх з ними курортах не захворів коронавірусом. Про це заявила радник міністра туризму і старожитностей Саха Бахгат під час виступу на місцевому телешоу Min Mask. Як вона заявила, уряду вдалося підтримати туристичний сектор в умовах кризи з коронавірусом.

Раніше міністр туризму і старожитностей Халед аль-Анані також оголосив, що понад 200 тис.туристів відвідали Південний Синай і Червоне море і благополучно повернулися додому без будь-яких скарг. За його словами, Єгипет використовує передові професійні заходи для захисту туристів, такі як проведення ПЛР-тестів для всіх прибувають відвідувачів поряд з іншим тестом для туристів, які повертаються з Червоного моря і Південного Синаю.

Leave a Reply: