Наш офіс розташований в самому центрі старовинного міста Львова, біля міської ратуші, каплиці Боїмів і пам’ятника королю Данилові Галицькому. Від залізничного вокзалу до нас можна доїхати на трамваї № 1, 9 (вихід на Площі Ринок), від автовокзалу – маршрутним таксі № 3А (вихід на Галицькій площі), від аеропорту – маршрутне таксі № 48 (вихід на вул. Князя Романа).

Останні пости

(097) 977-67-16
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua
17 років на туристичному ринку України

м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
office@gal-cruise.com.ua

300-річне стародавнє село на Криті перетворилось на курор

Аспрос Потамос (Біла річка) – це поселення на Криті, в регіональному районі Ласіті, історія та минуле якого прекрасно поєднуються з сучасним підприємництвом, пропонуючи своїм щасливчикам незабутні враження.

Кілька років тому це древнє село було перетворена на курорт, де в даний час розставлені традиційні котеджі і невеликі готелі. Всі вони знаходяться в повній гармонії з навколишнім середовищем і історією регіону.
Село Аспрос Потамас, як кажуть, було значно більше за розміром, перш ніж постійні напади піратів змусили його жителів покинути своє красиве село, щоб сховатися від беззаконня морських шахраїв.
Після того, як село покинули, в ньому залишилося кілька древніх оливкових дерев, занедбані будівлі і, звичайно ж, зовсім не залишилося туристів.

Вони відремонтували і відреставрували традиційні будинки, перетворивши їх в унікальний, сучасний, екологічно чистий комплекс з номерами для розміщення туристів.
Для любителів піших прогулянок або природи, для дослідника світу – або просто для того, хто втомився від напруженої рутини великого міста – Аспрос Потамос – це ідилічний, віддалений оазис, який є абсолютною перлиною для проникливого мандрівника на Крит.

Leave a Reply: